منو سایت

10 نکته عالی برای عکاسی شبح وار هالووین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 نکته عالی برای عکاسی شبح وار هالووین

10 نکته عالی برای عکاسی شبح وار هالووین

فهرست مقالات [نمایش]

عکاسی هالووین

هالووین یکی از بهترین تعطیلات برای دوستداران عکاسی ارواح است. عکاسی عالی هالووین همیشه به بودجه زیاد یا مدل های حرفه ای نیاز ندارد.

شما می توانید از هر چیزی با نور بد، مکان های ترسناک و وسایل ترسناک عکس بگیرید. در اینجا برخی از نکات عکاسی هالووین ما آورده شده است

برای ایجاد اشکال شبح، پارچه را شلیک کنید

برای این تصویر الهام گرفته شده از هالووین از پخش کننده نور استفاده کردم. پارچه بسیار سبک و نرم است که آن را برای سیلوئت های انتزاعی ایده آل می کند. می توانید از مواد مشابه برای عکاسی از اشیا و حیوانات استفاده کنید. همچنین می توانید از پرده یا کاغذ بزرگ استفاده کنید.

عکاسی ترسناک هالووین

وقتی از مواد نیمه شفاف عکس می گیرید، همه چیز در طرف دیگر شبح مانند به نظر می رسد. این یک راه آسان برای ایجاد هر گونه عکسبرداری در هالووین شبح وار و سورئال است.

مطمئن شوید که در برابر یک منبع نور روشن عکس می گیرید. هرچه روشن تر باشد، شبح بیشتر برجسته می شود.

اگر مدل شما به پارچه یا … دست بزند، چهره آنها بیشتر نمایان می شود. به راحتی با حالت ها و حالت های مختلف آزمایش کنید.

از مکان های متروکه و قدیمی عکس بگیرید تا حال و هوای هالووین را تداعی کنید.

عکاسی ترسناک هالووین

اگر بیرون تاریک بود، این خانه متروک ترسناک تر به نظر می رسید. برای نتایج عالی در عکاسی هالووین، زمانی که هوا ابری یا تاریک است عکس بگیرید.

مطمئن شوید که نور کافی برای عکاسی واضح از سوژه وجود دارد. سعی کنید زمانی که نور آبی وجود دارد از سوژه عکس بگیرید تا یک افکت آبی وهم انگیز داشته باشید.

مکانی را پیدا کنید که مکمل تم شما باشد. مکان و زمان مناسب حال و هوای کل عکاسی شما را تنظیم می کند.

اگر در حال عکاسی پرتره هستید، مدل شما ممکن است احساس راحتی بیشتری برای ژست گرفتن در مکانی داشته باشد که حال و هوای قوی هالووین را به آنها بدهد.

اگر تم ندارید، می توانید از اصطلاحات ساده هالووین مانند:

  • بیمارستان متروکه
  • داستان های روح
  • ضرر – زیان؛ یا
  • یک تکه کدو تنبل

هنگامی که یک موضوع دارید، می توانید مکان مناسب را پیدا کنید. شما باید از خانه های قدیمی یا هر چیزی که می تواند به شما آسیب برساند دوری کنید. اگر ساختمان متروکه ای پیدا کردید، وارد آن نشوید.

اگر در کنار ساختمان عکاسی کنید، باز هم می توانید به نتایج عالی در عکاسی هالووین برسید.

با ابزارهای سرگرم کننده عکاسی، عکاسی هالووین خود را متفاوت کنید.

10 نکته عالی برای عکاسی شبح وار هالووین

برای تصاویر منحصر به فرد هالووین، یک سیگار در کدو تنبل قرار دهید. بنابراین به نظر می رسد که یک روح از کدو تنبل خارج می شود!

کدو تنبل حک شده، خون جعلی و شمع بخشی از هالووین هستند. اگر خودتان آنها را درست کنید، تصاویر هالووین را خواهید دید که زیبا هستند اما اصلی نیستند.

برای بهتر کردن عکس طبیعت بی جان هالووین، می توانید از ابزارهای عکاسی ارزان قیمت استفاده کنید. در اینجا چند ایده وجود دارد:

بمب های دودزا: این ابزارهای مفید در هر رنگی که قابل تصور است وجود دارد. شما می توانید رنگ های هالووین مانند سیاه و نارنجی را با هم ترکیب کنید تا هر طبیعت بی جان را به تصویر بکشید. در کدو تنبل، کلاه و هر چیز دیگری که سزاوار ترسناک‌تر است، بمب‌های دودزا قرار دهید. (از استفاده از بمب های دودزا در داخل خانه یا در مناطقی که اشیاء قابل اشتعال دارند خودداری کنید.)

فیلترهای بوکه: می توانید این فیلترها را به صورت آنلاین خریداری کنید یا خودتان آنها را بسازید. فیلترهای عکاسی بوکه شکل بوکه را به هر چیزی که می خواهید تغییر می دهد. برای عکاسی سرگرم کننده هالووین، می توانید از فیلترهای خفاش، کدو تنبل و ارواح استفاده کنید.

فویل چسب: لنز خود را با پوشش پلاستیکی بپوشانید. برای ایجاد بافت بیشتر می توانید آن را له کنید. این یک جلوه تاری ایجاد می کند که برای عکاسی سورئال هالووین عالی است.

با Motion Blur حرکات ترسناک را ثبت کنید

عکاسی ترسناک هالووین

هالووین اغلب با ارواح همراه است. شما می توانید با تاری حرکت یا عکاسی با نوردهی طولانی از این مزیت استفاده کنید.

دوربین خود را روی سه پایه قرار دهید و با سرعت شاتر کم عکس بگیرید. هرچه کندتر باشد، تصویر شما واضح تر ظاهر می شود. این یک راه عالی برای گرفتن حرکات مختلف و انتزاعی عکس هالووین شما است.

برای تاثیر بیشتر، از سه پایه استفاده نکنید. می‌توانید از تکنیک‌های تاری حرکتی مانند پاننگ و زوم کردن استفاده کنید تا به تصاویر خود کمی احساس بدهید.

عکس های خود را تغییر رنگ دهید تا ترسناک تر به نظر برسند

عکاسی ترسناک هالووین

اگر به دنبال تصاویر ترسناک هالووین آنلاین باشید، متوجه می شوید که بیشتر آنها رنگی نیستند. هر چه یک عکس قدیمی تر به نظر برسد، ترسناک تر است. اگر می خواهید برای پرتره های تک رنگ الهام بگیرید، مجموعه عکس های وهم انگیز Ransom Riggs را بررسی کنید.

اگر رنگ‌های خاصی بیش از حد ظاهر می‌شوند، می‌توانید از ابزار Selective Color فتوشاپ برای حذف آن‌ها استفاده کنید.

اشباع زدایی هنگام استفاده از نور مصنوعی مفید است. برخی از چراغ ها خیلی آبی یا خیلی زرد هستند. این می تواند عکسبرداری هالووین شما را غیرجذاب جلوه دهد.

برای حل این مشکل، به سادگی رنگ های آبی/نارنجی را در عکس های خود محو کنید. این بدون نیاز به سفید کردن کل تصویر شما بر روی مدل شما تمرکز می کند.

می‌توانید با افزودن بافت‌ها در فتوشاپ، عکاسی هالووین خود را قدیمی‌تر و ترسناک‌تر جلوه دهید. گرد و غبار، خراش ها و ترک ها می توانند تصویر ساده هالووین را تا حد زیادی بهبود بخشند.

بافت را در همان فایل عکس خود باز کنید، حالت لایه را به Screen تغییر دهید و opacity را تنظیم کنید.

وقتی صحبت از لباس و رنگ به میان می آید، خارج از چارچوب فکر کنید

عکاسی ترسناک هالووین

در آخرین فیلم جوکر، صحنه ای نمادین وجود دارد که شخصیت را در یک پله نشان می دهد. این عکس بدون کپی کردن کامل صحنه را کاملا بازسازی می کند.

گنجاندن منابعی مانند اینها در عکاسی هالووین، آن را هم شبح وار و هم اصلی می کند.

کیفیت لباس و رنگ صورت مدل شما باید عالی باشد. هرچه واقعی تر به نظر برسد، عکس های شما ترسناک تر خواهند بود. همچنین، هرچه ایده لباس شما منحصر به فردتر باشد، گرفتن عکس غیرمعمول هالووین آسان تر خواهد بود.

می‌توانید از فرهنگ پاپ الهام بگیرید: چیزهای عجیب، فناوری اطلاعات، جوکر و فیلم‌های دیگر، نمایش‌های ترسناک محبوب. می توانید صحنه های مورد علاقه خود را بازسازی کنید یا ایده های اصلی خود را ارائه دهید.

به حالت چهره توجه کنید. شما می توانید با درخواست از مدل خود برای لبخند زدن در یک مکان متروک فضایی خزنده ایجاد کنید.

برای چیزهای خطرناک تر، از مدل خود بخواهید بدون لبخند به دوربین نگاه کند.

این یک راه عالی برای افزایش فضا و عکاسی ترسناک است.

از زوایای غیرمعمول عکس بگیرید تا توجه بینندگان را به خود جلب کنید

عکاسی هالووین

هر چه زاویه غیرعادی تر باشد، تصاویر شما ترسناک تر به نظر می رسند. این به این دلیل است که مردم به دیدن زوایای خاص عادت دارند. اگر چیزی غیرمنتظره را تجربه کردید، عکس دیگری را ثبت خواهید کرد.

هنگام عکاسی از افراد سعی کنید از زاویه بسیار پایین عکاسی کنید. این باعث می شود آنها بزرگتر و ترسناک تر به نظر برسند. مستقیماً از بالای سوژه خود عکاسی نکنید وگرنه خیلی کوچک به نظر می رسند.

همچنین می توانید از فاصله دور عکس بگیرید تا از سوژه و محیط اطراف آن عکس بگیرید. هرچه چهره آنها کمتر دیده شود، عکسبرداری هالووین شما ترسناک تر به نظر می رسد.

برای ایجاد جلوه های اعوجاج شبح مانند، از یک لنز با زاویه باز استفاده کنید و تا حد امکان به سوژه نزدیک شوید.

برای ایجاد فضای خالی از سکنه از نور محدود استفاده کنید

عکاسی ترسناک هالووین

هالووین همه چیز در مورد نور کم است. تا زمانی که از تجهیزات مناسب استفاده کنید، می توانید در شب عکس های واضح بگیرید.

در مورد روشنایی، می توانید از لامپ، مشعل یا حتی شمع استفاده کنید. اگر منبع نور به اندازه کافی روشن نیست، از ISO بالا استفاده کنید.

برای جلوگیری از لرزش دوربین، دوربین را روی سه پایه قرار دهید و از ریموت کنترل برای گرفتن عکس از راه دور استفاده کنید.

اگر می خواهید از نور طبیعی استفاده کنید، در کنار پنجره عکس بگیرید. مطمئن شوید که هیچ منبع نور دیگری در اطراف وجود ندارد. نور طبیعی ملایم بخشی از صورت سوژه شما را قابل مشاهده می کند.

هر چیز دیگری به طور طبیعی در تاریکی محو می شود و یک انتقال زیبا ایجاد می کند. برای تاثیر ترسناک تر، از ماسک استفاده کنید.

از آزمایش تکنیک های نورپردازی غیرمعمول نترسید. از آنجایی که عکاسی هالووین روی زیبایی متمرکز نیست، می توانید هر چقدر که دوست دارید با سایه های تیره و هایلایت بازی کنید.

به عنوان مثال، می توانید سوژه خود را از بالا روشن کنید تا سایه های وهم انگیزی روی صورت آنها ایجاد کنید.

شما می توانید با عکاسی از مدل های خود در پس زمینه تاریک، حتی فراتر بروید. فقط روی لباس آنها تمرکز می کند.

به حیوانات خانگی در لباس شلیک کنید تا کمی استعداد به عکس های خود ببخشید

10 نکته عالی برای عکاسی شبح وار هالووین

یکی از بهترین قسمت ها در مورد هالووین، امتحان کردن لباس های مختلف با حیوانات خانگی است! لباسی را پیدا کنید که به حیوان خانگی شما احساس راحتی کند. مقداری غذا آماده کنید تا خسته نشوند.

یک مکان آشنا را برای عکاسی انتخاب کنید. در صورت نیاز، می توانید یک استودیو سریع ایجاد کنید تا فضای هالووین بیشتری را نشان دهد. می توانید به سادگی از کاغذ روی پس زمینه مشکی و نارنجی عکس بگیرید.

همچنین می توانید تعدادی کدو تنبل را در کنار حیوان خانگی خود قرار دهید تا عکسی عجیب و غریب بگیرید.اطمینان حاصل کنید که نور تا حد ممکن در طول عکسبرداری خوب باشد. از استفاده از فلاش یا هر چیزی که ممکن است حیوان خانگی شما را بترساند خودداری کنید. در عوض می توانید از نور طبیعی پنجره استفاده کنید.

برای ژست های عالی، اسباب بازی مورد علاقه حیوان خانگی خود را درست روی لنز نگه دارید. آنها را پرت و متمرکز می کند.

از افکت های شبح آور در فتوشاپ برای خوشرنگ کردن تصاویر خود برای هالووین استفاده کنید

عکاسی ترسناک هالووین

پس از آماده شدن تمام عکس های شما، می توانید آنها را حتی بیشتر ویرایش کنید. چند ترفند ویرایش ساده وجود دارد که می توانید برای بهبود عکاسی هالووین خود از آنها استفاده کنید:

دمای رنگ را در عکس های خود کاهش دهید. رنگ های سردتر بسته به موضوع، غمگین تر یا ترسناک تر به نظر می رسند.

با استفاده از Blending Mode در فتوشاپ، نورهای درخشان ایجاد کنید. شما می توانید از این استفاده کنید تا چوب های تقلبی به نظر برسند که در حال درخشش هستند.

دود تقلبی را به دیگ ها اضافه کنید تا سوژه هایتان شبیه جادوگران واقعی شوند!

اگر برای ویرایش به کمک بیشتری نیاز دارید، می توانید از عکس های ترسناک ترسناک به عنوان مرجع استفاده کنید.

نتیجه

عکاسی هالووین این می تواند ترسناک، لذت بخش یا تفکر برانگیز باشد. همه چیز به مدل، نورپردازی، لوازم جانبی و قابلیت های ویرایش بستگی دارد.

از بازی با عناصر مختلف برای ایجاد مجموعه ای متنوع از عکس های هالووین نترسید. با نکات عکاسی هالووین خوب، شما می توانید از تعطیلات خود لذت ببرید و چند عکس فوق العاده وحشتناک بگیرید.

دسته بندی ها

عکاسی حرفه ای

برچسب ها

اشتراک گذاری

در فیس بوک مشترک شوید

عضویت در تلگرام

در گوگل پلاس مشترک شوید

در واتس اپ مشترک شوید